Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg


 


Plan Gospodarki NiskoemisyjnejUwaga!! Zmiana numeru rachunku bankowego do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi! Od dnia 1 stycznia 2020 r. opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wnosić na nowy rachunek bankowy Miasta i Gminy Mordy o numerze 21 8038 0007 0042 2756 2000 0440 Bank Spółdzielczy w Łosicach, o/Mordy.

18 grudnia w Gimnazjum Nr 1 w Mordach spotkali się Seniorzy i młodzież, aby wspólnie świętować radość Bożego Narodzenia. Wśród przybyłych gości byli: Jolanta Franczuk – Przewodnicząca Rady Miejskiej, Jerzy Wąsowski – Burmistrz, Ksiądz Proboszcz Jan Jaworski, Andrzej Pietrulewicz – Kierownik M-GOPS, Maria Leszczyńska –Prezes Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera a także partnerzy projektu „Aktywność Seniora zadziwi Juniora” realizowanego przez Fundację DONUM. Ubogaceniem dla wszystkich była obecność pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej dla osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach.

Spotkanie miało miejsce na sali gimnastycznej, w przepięknej scenerii. Część artystyczna przyniosła zamyślenie nad kolejnym Bożym Narodzeniem i zaproszenie do ciągłego otwierania się na dobro.

Podczas wspólnego kolędowania przy stołach zastawionych wigilijnymi potrawami, wspominano wszystkie wydarzenia z czasu trwania projektu: wyjazdy na basen, do kina, teatru, Sokółki, ćwiczenia usprawniające, zajęcia informatyczne i wspólne uroczystości. Ułatwiły to slajdy prezentacji.

Zamysł projektu - integracja Juniorów i Seniorów – sta��a się rzeczywistością.

Uczestnikom, współpracownikom i wszystkim osobom, które z życzliwością niosły pomoc, wsparcie i dobre słowo składam serdeczne wyrazy wdzięczności.

Niech pokora stajenki przed, którą moc truchleje utwierdza nas w czynieniu dobra.

Ewa Elżbieta Jarocka
Prezes Fundacji DONUM

 

 logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02mailto:sekretariat@mordy.pl
fax 25-641-51-15