Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg


 


Plan Gospodarki NiskoemisyjnejUwaga!! Zmiana numeru rachunku bankowego do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi! Od dnia 1 stycznia 2020 r. opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wnosić na nowy rachunek bankowy Miasta i Gminy Mordy o numerze 21 8038 0007 0042 2756 2000 0440 Bank Spółdzielczy w Łosicach, o/Mordy.

Dzieci i młodzież z gminy Mordy nie nudzą się. Zajęcia plastyczno-manualne, warsztaty z autoprezentacji i komunikacji, gry i zabawy animacyjne, malowanie kredą i palcami to tylko niektóre atrakcje jakie zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach we współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. Ireny Ostaszyk w Mordach.

W lipcu tegoroczny cykl zajęć pod hasłem „Wakacje bez nudy!” odbył się już w Mordach, Stoku Ruskim, Wyczółkach, Wojnowie i Klimontach. - Z oferty wakacyjnej naszych gminnych instytucji kultury skorzystało w ubiegłym miesiącu ponad 90 dzieci i młodzieży. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia kulinarne, dni z grami planszowymi oraz wspólne ogniska – wskazał Łukasz A. Wawryniuk, dyrektor M-GOK-u w Mordach i M-GBP w Mordach. W sierpniu zajęcia odbędą się w Czepielinie, Krzymoszach, Mordach i Radzikowie Wielkim. Na ostatni miesiąc wakacji zostały zaplanowane m. in. warsztaty malarskie, zajęcia muzyczne, piknik edukacyjny oraz kurs podstaw tańca towarzyskiego.

Część zajęć „Wakacje bez nudy!” odbywa się w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Warsztaty z autoprezentacji i komunikacji prowadzą pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach.

Szczegóły zajęć wakacyjnych w gminie Mordy na: www.mgokmordy.naszgok.pl oraz na: http://mordzkieoko.wordpress.com.

MS

 

 logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02mailto:sekretariat@mordy.pl
fax 25-641-51-15