Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg


 


Plan Gospodarki NiskoemisyjnejUwaga!! Zmiana numeru rachunku bankowego do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi! Od dnia 1 stycznia 2020 r. opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wnosić na nowy rachunek bankowy Miasta i Gminy Mordy o numerze 21 8038 0007 0042 2756 2000 0440 Bank Spółdzielczy w Łosicach, o/Mordy.

II edycja Konkursu dla rolników i sołtysów.

Z szerokim odzewem spotkała się ubiegłoroczna edycja Konkursu Wiedzy promującego bezpieczeństwo pracy na roli, zorganizowana przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie wspomagany przez liczne instytucje samorządowe oraz lokalne media. Wzięło w nim udział ponad tysiąc uczestników ze 118 gmin na Mazowszu.

Dlatego też w ramach prowadzonej działalności prewencyjnej zmierzającej ku zmniejszeniu wypadkowości w środowisku wiejskim i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa pracy w rolnictwie, w roku 2011 Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza II edycję

Mazowieckiego Konkursu Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów.

Do udziału w tym Konkursie zapraszamy osoby pełnoletnie prowadzące działalność rolniczą. Jest to konkurs wiedzy składający się z 3 etapów (gminnego, powiatowego i wojewódzkiego), a jego uczestnik ma za zadanie rozwiązać test wiedzy z zakresu bezpiecznej pracy w rolnictwie. Zwycięzcy (laureaci I miejsc) w poszczególnych etapach przechodzą do następnej tury Konkursu. Zgłoszenia do udziału w tym Konkursie dokonywać można na formularzach zgłoszeniowych dostępnych w: Placówkach Terenowych KRUS, Urzędach Gmin (bądź na stronie internetowej gminy) oraz w siedzibach przedstawicieli współorganizatorów.

Informację o przeprowadzaniu Konkursu w danej gminie znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Gminy. Termin zgłoszeń upływa z dniem 15 czerwca b.r.

Na laureatów poszczególnych etapów konkursu czekają cenne nagrody ufundowane przez organizatorów.

Regulaminy, karty zgłoszeń

 

 logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02mailto:sekretariat@mordy.pl
fax 25-641-51-15